+421 911 020 985

Po-Pia 7:00 -15:30

lubica.fujakova@hmsk.sk

napíšte nám email

"Pracujeme pre tých, ktorí si hľadajú stabilné zamestnanie."

+421 911 020 985

Po-Pia 7:00 -15:30

lubica.fujakova@hmsk.sk

napíšte nám email

Pracuj ako operátor výroby v KIA Slovakia a zarob si až do výšky 1800€! Zmluvná doprava zabezpečená v Žilinskom kraji + okres Považská Bystrica. Len u nás vyplácame nástupný a odporúčací bonus do výšky 200€!

Informácie o pracovnom mieste

Hľadáme zamestnancov na obsadenie voľných pracovných miest vo výrobe pre KIA Slovakia v Tepličke nad Váhom. Práca je na TPP, v trojzmennej prevádzke (ranná, nočná, poobedná) a charakterom práce vhodnejšia pre mužov.
Momentálne obsadzujeme voľné pracovné miesta na Montáži, Motorárni, Lakovni, prípadne Karosárni. Jedná sa o manuálnu prácu pozostávajúcu z montáže interiéru a exteriéru automobilu, povrchová úprava karosérie, práca s nástrojmi…

Ak ťa ponuka zaujala, neváhaj nám poslať svoj životopis!

Vyplácame nástupný bonus a bonus za odporúčanie každého ďalšieho nového kandidáta až do výšky 200€, pričom odporúčací bonus nie je limitovaný!

Ďalšie informácie o mzde:

Základná mzda je rozdelená do viacerých platových tried. Zadelenie do platovej triedy závisí od skúseností a šikovnosti kandidáta. Garancia zvyšovania základnej mzdy už po 1. odpracovanom mesiaci!

K základnej mzde sa pripočítava:
+ nočný príplatok 2,20€/hod
+ poobedný príplatok 0,40€/hod
+ osobné hodnotenie do výšky 15% zo zákl. mesačnej mzdy
+ nástupný bonus do výšky 100€ po splnení podmienok
+ výrobný bonus vo výške 320€ vyplácaný štvrťročne
+ letné a vianočné bonusy
+ stravné lístky v hodnote 5,85€/ks

Dotovaná doprava zabezpečená v rámci Žilinského kraja a okresu Považská Bystrica.

Iba u nás vyplácame odporúčací bonus do výšky 100€ za každého nového kandidáta!

 

Informácie o výberovom konaní

Ak ťa ponuka zaujala, neváhaj a vyplň kontaktný formulár na našej stránke alebo si pošli životopis na email: lubica.fujakova@hmsk.sk

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Zdieľať túto ponuku
Facebook
Telegram
WhatsApp
Email
Vytlačiť
Miesto práce
Nástup:
Mzdové podmienky (brutto)
Druh pracovného pomeru
Chcem pracovať pre HMSK Agency

Pre zaradenie do výberového konania spoločnosti HMSK Agency s.r.o. so sídlom Tŕstie 2299, 024 04 Kysucké Nové Mesto, IČO 50071203 udeľujem súhlas so spracovaním osobných údajov, ktoré sú uvedené v kontaktom formulári a v priloženom životopise, podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov). Tento súhlas je udelený dobrovoľne a na dobu realizácie výberového konania na obsadenie danej pracovnej pozície.

hmsk

Ďakujeme za zaslanie životopisu